Kuidas Panustada

Kui olete otsustanud oma kihlveoagentuuris, millega soovite panustada, on parem minna ridu allpool, et teada saada, kuidas saate veebis mängida ja millised on erinevused tänavakaubanduspoodidest.

Peate sisestama raha oma äsja avatud kontol, mille saate panuseid teha. Veel kasulikku teavet leiate veebipõhise deposiidi lehelt. Online-kihlvedude pakuvad rikkalikku ennustuste pakkumist. Esiteks valige sport, siis liiga, mida soovite panustada, ja seejärel võistlus.

Panuste tüüp, leiate ennustused, millega olete juba kasutusel, 1X2 või 12 tüüpi. Seda tüüpi ennustusi lisatakse veel palju ennustusi, mida leiate konkreetselt veebis. Nii saad alt / üle bet (võistluses saavutatud väravade arv - seatud numbri all / üle). Pallimängude ennustused (mängijad, kes mängu mängisid: esimene palli saavutaja, viimane palli väravavaht, aeglane pall) Parem skoor (ennustused õige tulemus), eesmärkide arv (ennustused võistluses saavutatud väravate arvu kohta), Aasia händikäp (12 või 1x2 ennustusega kaasnevad kihlveod) või kvalifikatsiooni ja turniirivõitjad ning paljud teised kombinatsioonid (Scorecast - eesmärgi kombinatsioon Pöördelöök ja õige tulemus).

Panuste maksumus võib olla väga väike. Võite panustada isegi 0,5 USD (või 0,01 EUR) eest. Need on minimaalsed väärtused, maksimumväärtused on võimalikult suured, nii et võite panustada isegi 20 000 eurot!

Leiame ennustuse koefitsiendid kolmes vormis, mis on eri turgude jaoks erinevad. Eesti jaoks saate vaadata Euroopa formaadis (või kümnendkohani). Seega leiate määrad nagu 2.0, 3.15 jms. Kasum arvutatakse praeguse panuse summa korrutamisel koefitsiendiga. Seega, kui võtame näite, kus pakute panuse 10 eurot koefitsiendiga 20.0 Scorecast, võite teenida 200 eurot. Olin näitena Scorecasti turgu, sest see on suurepärane panuse tüüp, mis võimaldab teil panustada samasse mängu õiges punktisumma ja eesmärgi punktisaajas sama ennustuse piletiga (see on päris lihtne, kui sobitada esimene õige punktisumma, sõltuvalt teie oskustest ennustada - ja tulemus on kõige soodsamad koefitsiendid kui võimalik).

Combi panused on samuti võimalikud. Võite panustada rohkemate mängude eest samale piletile ja iga üksikute võistuste tõenäosust korrutatakse lõplike võitude koefitsientide saamiseks. Seega, kui te panustad võistlusele koefitsiendiga 2.0 ja teise võistlusega koefitsiendiga 3.0, siis sama pileti puhul on lõplike võitude koefitsiendiks 2,0 x 3.0 = 6.0.

Live panused on ka osa võrgumängudest. Kõik agentuuride pakkumised pakuvad ennustusi ennustamiseks. See tähendab, et võistluse mängimisel saate oma sülearvuti / arvutiga istuda, ja võite kihlveo mängida (kes tabab järgmise eesmärgi, kes võidab jne). Järjekindlusetuse koefitsiendid muutuvad dünaamiliselt sõltuvalt mängust (meeskond võidab ja võtab juhtpositsiooni jne). Sellised agentuurid nagu Unibet ja betway pakuvad ka otseülekannete veebivestlusi, mis võimaldavad teil näha mängu internetis ja panustada selle samasse aknasse.

Spordikihlvedude vahendid::