Kuidas panustada online spordikiiruste eest

Kuna me peame raha kihlvedude tegemiseks veebipõhiste kihlveoagentuuride kaudu, oleme allpool loetletud mõned sammud, mis aitaksid teha esimese deposiidi ilma riskita. Me teame, et me kõik oleme alguses alustanud ebakindlust, eriti kui tegemist on raha, mistõttu oleme loetletud mõned näpunäited, mida ennast kaitsta.

1. Esmalt avage konto ühe online-kihlveokirjaga. Konto avamisel kasutage tõelisi ja täpset teavet, muidu teie konto peatatakse ja suletakse. Kihlveoagentuur kontrollib teie isikuandmeid oma esimese deposiidi korral. Kui kasutate vale või vale infot, muutub tagatis kehtetuks. E-posti aadress peab olema õige, kuna saate ka e-kirja, milles on toodud juhised registreerimise ja boonuse üksikasjade kohta. Pange tähele, et kihlvedusid kasutavad krüpteerimistehnoloogiad, mis kaitsevad teie andmeid veebis ning lisaks sellele kaitstakse teie andmeid seadusega.

Pange tähele, et kihlvedusid kasutavad krüpteerimistehnoloogiad, mis kaitsevad teie andmeid veebis ning lisaks sellele kaitstakse teie andmeid seadusega. 2. Tagatisraha (deebet- või krediitkaart) saamiseks vajate krediitkaarti. Peaaegu kõik kaardid töötavad veebis, kuid see on parem kontrollida neid andmeid väljastava pangaga. Meie soovitused on kasutada VISA-kaarti (Classic või Electron), kuid ka Maestro / Mastercard on hea. Teie kaardi valuuta on tühine (isegi kui teil on kaart eurodes, saate teha hoiuseid USA dollarites või GBP-s).

Teie kaardi valuuta on tühine (isegi kui teil on kaart eurodes, saate teha hoiuseid USA dollarites või GBP-s). 3. Logige sisse oma kontole ja minge jaotisse Deposiidi raha (hoiuse raha). Siin täitke vajalikud väljad (summa, mille soovite sisestada, kaardi number, nimi kaardil, aegumiskuupäev, kaardi tüüp - Visa / Maestro ja CCV-kood - kaardi tagaküljel on mõned numbrid signatuuri kõrval valge riba - CCV on selle numbri viimase kolme numbri kood). Hoiatus: ärge palun oma PIN-koodi näidata - veebipõhiste tehingute puhul ei küsita seda koodi kunagi. Kui olete väljad õigesti täitnud, klõpsake jätkamiseks nuppu ja 30 sekundi jooksul lõpetatakse tehing ja raha saab koheselt kihlvedude kontol.

Kui olete väljad õigesti täitnud, klõpsake jätkamiseks nuppu ja 30 sekundi jooksul lõpetatakse tehing ja raha saab koheselt kihlvedude kontol. 4. Selles etapis võite juba panustamist alustada. Kontrollige kihlvedude pakkumist, valige panus, mida soovite teha, sisestage summa, mida soovite panustada, ja kinnitage oma panus. Panuse summa võetakse automaatselt oma panustamiskontol olevast rahas, sularaha sissemakse ja boonuse piires.