Kuidas loobuda spordikihlvedude veebist

Me avasime kihlveo konto interneti kaudu, panime panuse, panustasime ennustuse ja võitsime. Kas soovite eemaldada saavutatud võidud ja te pole kindel, kuidas? Allpool on toodud mõned lihtsad sammud, mida saate jälgida.

1. Sisestage oma veebipõhise kihlvedude kontole ja minge sektsioonile Väljama raha (raha väljavõtmine / raha väljavõtmine).

2. Valige, kuidas soovite eemaldada. Tavaliselt võite eemaldada ainult hoiuseid kasutades kasutatud meetoditega. Seega, kui sissemaksed tehti krediitkaardiga, võite tühistada samamoodi (oma krediitkaardile). Sellisel juhul valige kaart.

3. Tühistamise üksikasjad ilmuvad ekraanile, kuna need on salvestatud esimesest deposiidist. Kontrollige üksikasju uuesti, täitke summa, mille soovite tühistada, ja vajutage kinnituse nuppu.

4. Sellest hetkest lähevad raha automaatselt üle oma kaardikontole, mis kestab 1 kuni 5 päeva, sõltuvalt kihlveo agentuuri asukohast. Soovitud kihlveoagentuurid, kes meie poolt parempoolses veerus, töötlevad teie eemaldamist 1-2 päeva jooksul. Tühistamise taotlusel saadab kihlveo agentuur kinnitusmeil oma tagasivõtmise üksikasjadest enda viidete jaoks.

5. Kontrollige kaardikontot mõne päeva pärast, et näha, et olete raha saanud.